• DOLAR
  5,7635
  % -0,11
 • EURO
  6,4297
  % 0,47
 • ALTIN
  282,9559
  % 1,81
 • BIST
  97.149
  % 1,84
Ulaşımda Sorun Yaşayan Zehra’ya Taksiciler Yardım Etti

Ulaşımda Sorun Yaşayan Zehra’ya Taksiciler Yardım Etti

Ulaşımda devamlı sorun yaşayan Zehra’ya yardım eli taksicilerden gelmesiyle büyük mutluluk yaşadı. Duyarlı taksicilerin görme engelli Aslanlı’yı hiç bir ücret almadan okuluna ve şehir merkezine ücretsiz şekilde götürüp getirmeye başladılar.

Zehra Aslanlı ise ne kadar mutlu olduğunu belirterek açıklamalar yaptı.

“Profesör Doktor Alim Yıldız’a ve Engellilerin dedesi Recep Hocamıza Teşekkür ediyorum.”

Üniversitenin kendisine sahip çıktığını ve her türlü maddi manevi desteği verdiğini belirten Aslanlı, her sıkıntısında Recep hocasına gittiğini ve kendi sıkıntısıymış gibi, derdiymiş gibi hocasının onunla ilgilendiğini belirtti. Taksici abilerine, amcalarına çok teşekkürlerini sunan Aslanlı, şehir dışından geldiğini belirterek okumaya Sivas’a, şehre adapte olmasına bir nevi taksicilerin destek olduğunu belirtti.

Yorumlara Kapalıdır

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir