Sivas Nöbetçi Eczaneler

Sivas Nöbetçi Eczaneler
Tarih Adı Telefon Adres Harita
2021-04-21 Selma Eczanesi 2240498 Yeni Numune Hast.Karşısı Yeşilyurt mah.Şifa cd. Yol Tarifi
2021-04-21 Başak Eczanesi 2232903 Oğuzlar Parkı karşısı. Cumhuriyet Anadolu Lisesi Y Yol Tarifi
2021-04-21 Süha Eczanesi 2233313 Tuzlugöl Mahallesi Eski Fen Lisesi yanı Tuzlugöl Sağlık Ocağı Karşısı Yol Tarifi
2021-04-22 Vatan Eczanesi 2257887 Yeni Numune Hast.Karşısı Yeşilyurt mh.Şifa cd.no17 Yol Tarifi
2021-04-22 Sultan Eczanesi 2257169 Ece Mah. Üçyol market CevherCami yanı Hanımlar Kültür Merkezi-Hamamcıoğlu hamamı arkası Yol Tarifi
2021-04-22 Istanbul Eczanesi 2250005 Mevlana Mah.Yeni Valilik Binası Karşısı,Alonet ve Çayyurt Sağlık Ocağı Yanı Yol Tarifi

Sivas Nöbetçi Eczaneler

Sivas Nöbetçi Eczaneler Hangileri?

Eczaneler normal çalışma saatleri içerisinde hizmet veren kurumlar arasında yer alsalar da vermiş oldukları hizmet dolayısıyla her daim acil ihtiyaçları karşılamak adına mutlaka erişilebilir olmaları gerekliliğine tabidirler. Kendi aralarında belirlemiş oldukları bir çalışma programına göre belirli günlerde tüm gece de dahil olmak üzere açık olan eczaneler vardır. Bu nöbetçi eczanelere tüm eczanelerin vermiş olduğu ilanlardan ulaşabileceğiniz gibi internet aracılığıyla da bulunmuş olduğunuz şehirdeki nöbetçi eczanelere ulaşabilirsiniz. Yerel haber kanallarının internet sitelerindeki bölümlerde de mutlaka yer verdikleri bu ilanlar vasıtası ile acil ecza ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilmeniz mümkün olacaktır. Hayat ihmale gelmez, zaman bazı konularda en mühim olgudur. Bu aşamada acil olan eczanecilik hizmetlerine zamanında ulaşmak önemlidir.

Günlük Sivas Nöbetçi Eczaneler Nasıl Öğrenilir?

Eczaneler kendi aralarında uyguladıkları programlar içerisinde dönüşümlü olarak gece ve tatil günlerinde halka hizmet verirler. Günlük olarak değişkenlik gösteren bu nöbet listelerine eczanelerin camlarındaki ilanlarından ulaşmak mümkündür. Aynı zamanda yerel haber ajanslarının internet haber kaynaklarından da net cevaplar alabilir ve acil ilaç konusunda zaman kaybetmeden işinizi halledebilirsiniz. Bu konuda ilimizde bulunan haber ajanslarının vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamaması için titiz bir çalışma içerisinde bulunduğunu belirtmek isteriz. Yerel haber ajansına ulaşarak veya internetten haber ajansımızın sitesini ziyaret ederek bölge bölge nöbetçi eczaneler hakkında bilgi edinebilirsiniz. İlaç konusu ihmale ve zaman kaybına yer vermeyecek hassasiyette bir konudur.

Sivas Nöbetçi Eczaneler Nasıl Öğrenilir?

Sivas ilinde yaşayanlar için ilaç tedarikinde bulunan eczanelerin kayıt altına alındığı bir sistemde çalışan haber ajansımız ile nöbetçi eczane gereksinimlerinizde yanınızdayız. Haber sitesine girerek nöbetçi eczaneler konusunda gerekli bilgilere ulaşabilir ve zaman kaybetmeden acil ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Eczanelerin kendi aralarında uyguladıkları çalışma prosedürüne göre her bölgede her gece ve tatil günlerinde nöbete kalacak eczaneler belirlenir ve kapalı tutulacak eczaneler çalışacak olan eczaneleri camlarından görünecek biçimde ilanen duyururlar. Acil ilaç ihtiyaçlarında zamanın öneminin farkında olan eczane çalışanları hangi gün kimlerin nöbetçi olacaklarını bölgelerine ait sağlık ocaklarının camlarına da asarlar, bağlı bulunduğunuz sağlık ocağınıza giderek oradan da bölgenizde hangi eczaneden hizmet alabileceğinizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz.