KÜNYE

“Saklıgöl İnternet ve Medya Hizmetleri”

Sivas Haberler “Basın Meslek İlkelerine” Uymaya Söz Vermiştir.

İmtiyaz Sahibi / Grantee
KENAN EKREMOĞLU
[email protected]

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
MUSA ÇINAR

Haber Editörleri / News Editors
Cenk Akarsu 
Merve Şen 
Tayfun Petek
Selami Özer 

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Murat Çamlık 

Mali Müşavir / Financial Advisor
Onur Söylemez

Hukuk Danışmanı / Uurisconsult
Av. Sefa Türkoğlu

Reklam / Advertise
Hüseyin Çalışkan

Barındırma / Hosting
Cloud

Yazılım / Software
WordPress altyapısı kullanılmaktadır.

Sitemiz İHA Ajansı Abonesi’dir.

Basın Bültenleri
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.

İletişim / Contact
Sularbaşı Mh, Atatürk Cd. Cumhuriyet Meydanı No:6, 58069 Merkez/Sivas

[email protected]

“Yayınlanmış olan her türlü materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır. Yazı, ses, resim ve video gibi içeriklerin çoğaltılması veya başka bir yayın organı aracılığı ile dağıtılması suç unsuru sayılacaktır.”

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2019 sivashaberler.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları sivashaberler.com’a aittir. sivashaberler.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar sivashaberler.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
sivashaberler.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. sivashaberler.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.


PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the sivashaberler.com. However, sometimes the sivashaberler.com uses third parties to process your information. sivashaberler.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the sivashaberler.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the sivashaberler.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the sivashaberler.com and its services. When you use sivashaberler.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the sivashaberler.com cookies section of our full Privacy Policy.