Sivas Haberler

Tanınan Tüccar evinde cansız bedeni bulundu

Sivas’ın tanınan iş adamlarından biri evinde ölü olarak bulundu.

Tanınan Tüccar evinde cansız bedeni bulundu
1.955 Okundu
16 Mayıs 2019 - 16:28

Bir süredir aile fertlerinin haber alamadığı tüccar, merak edip evine giden yakınları tarafından evinde ölü olarak bulundu.

Sivas’ın tanınan iş adamlarından biri olan ve çok uzun süredir Sivas’ta ticaretle uğraşan Abdurrahman Ata Kangal’dan (78) evinde ölü halde bulundu. Yakınlarının birkaç gündür aradıkları ama ulaşamadıkları Kangal evinde yerde ölü olarak bulundu.

SİVASLI İŞ ADAMI EVİNDE ÖLÜ BULUNDU

Elde edilen bilgilere göre olayın öğle vakti Sivas Çarşıbaşı Mahallesi Hikmet Işık Caddesi üzerinde bulunan Bahçe apartmanında meydana geldiği belirtiliyor.  Abdurrahman Ata Kangal’dan (78) yakınları bir süredir haber alamadıklarını söylüyor. Kangal’dan haber alınamaması üzerine evine gelen yakınları onun evinin içinde yere yığılmış bir halde buluyor. Kangal’ın hareketsiz olarak bulunmasını ardından olay yerine sağlık ekipleri ve polis çağrıldı.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaptıkları kontrollerde Abdurrahman Ata Kangal’ın öldüğünü belirttiler. Kangal’ın cenazesi ölüm sebebinin belirlenmesi için Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesine kaldırıldı. Sağlık ekipleri Ata Kangal’ın kalp krizi geçirerek ölmüş olabileceğini bu sebeple evde yere yığılmış bir şekilde bulunduğunu belirttiler. Kesin ölüm sebebi yapılan otopsi sonucunda belirlenecek. Kangal’ın ölümü hakkında polis geniş çaplı bir inceleme başlattı.

 

Selami Özer

İletişim: selamiozer@sivashaberler.com
Tarafsız Haber Sitesi Sivas Haberler Editörüdür.
Selami Özer

Türkiye'nin Sivas iline ait günlük yaşanan son dakika gelişmelerini Sivashaberler.com sitesinden takip edebilirsiniz. Sivas Haberler sitesindeki içerikler izinsiz kullanılamaz, kullanıldığı taktirde kullanılan yazının linkinin paylaşılması zorunludur. Sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır, kaynak gösterilmeden izinsiz yazılarımız yayınlanamaz. Sivashaberler.com güncel yaşam haberleriyle birlikte Sivas şehrinde yaşanan tüm gelişmeleri sunmakta ve hızlıca haberdar olmanızı sağlamaktadır.

Bize Ulaşın :

Telefon : (0346) 221 00 00

WhatsApp : +54 9 375 166-6918

E-posta : sivashaberlercom@gmail.com

Adres : Sularbaşı Mh, Atatürk Cd. Cumhuriyet Meydanı No:6, 58069 Merkez/Sivas

Sivashaberler.com Türkiye'nin Sivas iline ait yerel haber sitesidir, tarafsız ve doğru habercilik anlayışıyla Sivas Haberleri hizmeti vermektedir. İHA Abonesidir.

Google Play Apple Store