• DOLAR
  5,9038
  %0,80
 • EURO
  6,5476
  %0,27
 • ALTIN
  295,47
  %0,98
 • BIST
  7,6928
  %0,36
ZASİAD’dan Anlamlı Ziyaretler

ZASİAD’dan Anlamlı Ziyaretler

Sivas Zaralı iş adamlarından teşkil edilmiş Zaralı Sanayici İş Adamları Derneği (ZASİAD) üyeleri Sivas’ta bir takım ziyaretlerde bulundu.

Zara ilçesinde yaşanan sıkıntıları masaya yatırarak çözüm yolları bulmak için yapılan ziyaretler kapsamında heyet önce Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Alim Yıldız’ın makamına gitti. Zara Yüksek Okulunda yaşanan problemlerin ne şekilde giderileceği ve geliştirme kapsamında yapılabilecekler uzun uzun konuşuldu. Daha sonra İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne giden heyet Zara’da hayvancılık ve tarımla uğraşan vatandaşları desteklemek amacıyla ne tür projeler geliştirilebileceğini tartıştı.

Uzun yıllardan bu yana Zara halkı için birçok konuda öncü olarak hemşehrilerinin çıkarlarını göz önünde tutan Zaralı sanayici ve iş adamları büyük takdir topladı.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir