• DOLAR
  5,6981
  %-0,03
 • EURO
  6,3037
  %-0,06
 • ALTIN
  269,53
  %0,39
 • BIST
  106.812
  %0,01
Zabıta Teşkilatı’nın 193. Kuruluş Yılı Kutlandı

Zabıta Teşkilatı’nın 193. Kuruluş Yılı Kutlandı

Zabıta teşkilatının 193.kuruluş yıl dönümü sebebiyle Sivas Belediyesi Zabıta Müdürü Zekeriya Kayalı ve müdürlük personeli, Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’i ziyaret etti.

Zabıta Teşkilatı’nın 193. Kuruluş Yılı Kutlandı

Zabıta Müdürü Zekeriya Kayalı yapmış oldukları ziyarette teşkilat olarak amaçlarının çok daha güzel, sağlıklı ve huzurlu bir Sivas’ta halkımızın yaşaması olduğunu söyledi. Bunu gerçekleştirmek için Belediye Başkanı olarak sizlerin verdiği görevleri yapmakla yükümlüyüz diyen Kayalı teşkilatın 193 yıldır farklı isimlerle bugüne kadar geldiğini ifade etti.

Belediye Başkanı Hilmi Bilgin de Teşkilatın hak ve adaletten ayrılmadan bu şehrin halkına insan odaklı olarak çalışmalarına devam etmek zorunda olduklarını söyledi. Hak ve adalete dayalı olarak yaptıkları her işte onların arkasında olduklarını da sözlerine ekledi.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir