• DOLAR
  5,8985
  %0,25
 • EURO
  6,5072
  %0,23
 • ALTIN
  281,58
  %-0,01
 • BIST
  99.028
  %0,25
Yuvadan düşen yavru kuşun imdadına vatandaş ve itfaiye yetişti

Yuvadan düşen yavru kuşun imdadına vatandaş ve itfaiye yetişti

Amasya’nın Taşova ilçesinde yuvadan düşen yavru serçenin imdadına vatandaş ve itfaiye ekipleri yetişti.

Taşova’da yavru serçenin yuvadan düştüğünü gören Ümit Mülayim, durumu itfaiyeye bildirdi. Olay erine gelen itfaiyenin bomuna binen Mülayim ve itfaiye ekipleri yavru serçeyi tekrar yuvaya koydu.

Yavru serçeyi bulan Ümit Mülayim, “İtfaiyenin olduğu yerin karşısında benim dükkan var. Bugün öğlen misafirlerim gelecekti onları bekliyorduk bacanakla. Bacanak elinde bir kuş yavrusuyla geldi. Bu yuvadan düşmüş, garip duruyor. Ağaçları aradık yuvayı bulduk. Çam ağacına da çıkamadığımız için itfaiyeyi aradık. Sağ olsunlar geldiler, yavruyu yuvaya koyduk” dedi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir