• DOLAR
  5,6999
  %0,05
 • EURO
  6,3170
  %0,07
 • ALTIN
  269,92
  %0,07
 • BIST
  107.529
  %0,64
Yurtdışında çalışarak eğitim görmek mümkün

Yurtdışında çalışarak eğitim görmek mümkün

IEFT gençlerin yurtdışında eğitim görerek para kazanma şansı elde etmelerine dair açıklamada bulundu. IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları Genel Müdürü olan Deniz Akar; yurtdışında eğitim görmenin son zamanların yükselen bir trendi haline geldiğini belirtti.

Yurtdışında gençlerin hem eğitim görme şansı elde ederken hem de para kazanma şansı buluyor olmaları; önemli avantajları da beraberinde getiriyor. Özellikle; İrlanda, Avusturalya ile Malta gibi ülkelerin dil eğitimi bakımından önemli ülkeler olarak tanımlandıkları da biliniyor.

IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları Genel Müdürü olan Deniz Akar; kısıtlı bütçeye sahip olan gençlerin yurtdışında çalışarak eğitim görebileceklerini belirterek; yurtdışında eğitim görmüş gençlerin iş bulmada da zorlanmadıklarına değindi.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir