• DOLAR
  5,7760
  %-0,23
 • EURO
  6,4611
  %0,18
 • ALTIN
  272,72
  %-0,32
 • BIST
  7,7985
  %2,16
YouTube’den 10 Aralık’ta Açıklaması

YouTube’den 10 Aralık’ta Açıklaması

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi olarak bilinen YouTube tarafından kullanıcılarını 10 Aralık 2019 tarihi ile ilgili bir bilgilendirme gönderildi. Yapılan bu bilgilendirmede hizmet şartlarında yenilik yapılacağı bildirildi. YouTube hizmet şartlarının okunabilirliğini arttırmak için yeni çalışmalar yaptı. Yapılan bu değişikliğin kullanıcılarına bildirilmesi için mesaj gönderildi.

Yapılan açıklamada YouTube’nin kullanımı ve içeriklerin eklenmesi ile ilgili değişikliğe gidilmezken sadece birkaç şirket politikasının daha anlaşılabilir hale getirdiği belirtildi. Yapılan bu değişiklikler Topluluk Kuralları’nın temelini oluşturuyor. YouTube’un yeni politikaları içerisinde yaş sınırının gösterilmesi uygulaması da bulunuyor. YouTube reşit olmayan kullanıcılar için ebeveyn izninin alınması için uyarı sunuyor. Ayrıca platforma yüklenen yorumların süresi konusunda da bir değişikliğe gidildi. Firma içeriklerin kaldırılması ile ilgili şartları çok net bir şekilde açıkladı.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir