• DOLAR
  5,9223
  %-0,21
 • EURO
  6,5671
  %-0,22
 • ALTIN
  296,66
  %-0,25
 • BIST
  7,7832
  %0,52
YouTube Music Artık Türkiye’de

YouTube Music Artık Türkiye’de

Müzik platformlarından biri olan dünyaca ünlü YouTube Music’e Türkiye’den ulaşılabilecek. Apple Music ve Spotify gibi müzik platformlarından sonra YouTube Music de Türkiye’de erişime açılıyor. Bu uygulamaya Temmuz ayının sonlarına doğru kullanıcılar tarafından ulaşılabilecek.

YouTube Music Artık Türkiye ‘de

2018 yılında kullanıma başlayan YouTube Music belli ülkelerde kullanıma açılmıştı. Türkiye’de de kullanılmaya başlayacak olan müzik platformu temmuz ayından itibaren Türkiye’deki kullanıcılarına hizmet vermeye başlayacak. Böylece müzik platformları arasında Türkiye’de bu tarihten sonra yeni bir rekabet başlamış olacak. You Tube tarafından hazırlanan uygulamada müzik geçmişi ve müzik önerileri gibi seçenekler bulunuyor. Bu uygulamada yabancı birçok şarkı ve çalma listesine ulaşılması söz konusu olabiliyor.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir