• DOLAR
  5,8890
  %0,55
 • EURO
  6,5329
  %0,05
 • ALTIN
  294,89
  %0,78
 • BIST
  7,6666
  %0,02
Uyuşturucu kullanarak yola çıkan 3 gence rekor ceza

Uyuşturucu kullanarak yola çıkan 3 gence rekor ceza

Sivas’ta polis kontrolü esnasında uyuşturucu kullandıkları anlaşılan 3 gence rekor bir para cezası verildi.

Sivas’ın merkezinde yapılan denetlemelerde polis ekipleri tarafından 3 farklı araç durdurularak sürücülerinin uyuşturucu kullandıkları tespit edildi. Olayla ilgili idari işlem uygulayan polisler bu sürücülere 5, 167 liralık ceza kesti. Uyuşturucu kullanarak trafiğe çıktıkları için başkalarının hayatlarını da tehlikeye sokan bu gençler yalnızca para cezasıyla da kurtulamadı. Ehliyetlerine el konulan sürücüler tam 5 yıl boyunca bu belgelerini geri alamayacak ve trafikte dolaşamayacaklar.

Trafik denetlemesi dışında Sivas genelinde bir narkotik operasyonu da gerçekleşti. Bu operasyonda bonzai, hap, havai fişek ve ruhsatsız tabanca ele geçirildiği açıklandı.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir