• DOLAR
  5,7971
  %-0,49
 • EURO
  6,4953
  %0,11
 • ALTIN
  277,84
  %-0,57
 • BIST
  98.415
  %3,71
Yola düşen boz ayıyı takibe aldı

Yola düşen boz ayıyı takibe aldı

Sivas’ın İmranlı ilçesindeki köyüne tatil için gelen Pendikspor’un Altyapı Teknik Direktörü Mahmut Eren yolda ilerlerken aracının önüne bir boz ayı çıktı.

YOLA DÜŞEN BOZ AYIYI TAKİBE ALDI

Eren önüne çıkan ayıyı bir süre aracı ile takip etmeye başladı. Bir taraftan ayıyı takip ederken bir taraftan da ayıyı kameraya alan Mahmut Eren ayıyı bir süre aracı ile takip etti. Boz ayı aracın önünde koşarak yolda bir süre ilerledikten sonra yoldan çıkıp arazide izini kaybettirdi. Teknik Direktör Mahmut Eren Aydın Köyü yakınlarında yaşadığı bu olayı görüntüleyerek paylaştı.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir