Sivas Haberler

Yoğun Sis Sivas Genelinde Etkili Oldu

Sabah erken saatlerde Sivas genelinde etkili olan sis sebebiyle şehirde hayat olumsuz olarak etkilendi.

Yoğun Sis Sivas Genelinde Etkili Oldu
70 Okundu
25 Şubat 2019 - 13:51

Sabah erken saatlerde Sivas genelinde etkili olan sis sebebiyle şehirde hayat olumsuz olarak etkilendi.

Sabah erken saatlerde Sivas’ta hava sıcaklığının eksi derecelere düşmesi sebebiyle kentte yoğun olarak sis görüldü. Etkili olan sis sebebiyle kentte görüş mesafesinin şehir merkezinde yer yer 20 metreye kadar düştüğü görüldü. Sis sebebiyle araç kullanıcıları trafikte sıkıntılı anlar yaşadı. Trafiğin aksamasına sebep olan sis güzelliği ile de kartpostallık görüntülerin oluşmasını sağladı.

Türkiye'nin Sivas iline ait günlük yaşanan son dakika gelişmelerini Sivashaberler.com sitesinden takip edebilirsiniz. Sivas Haberler sitesindeki içerikler izinsiz kullanılamaz, kullanıldığı taktirde kullanılan yazının linkinin paylaşılması zorunludur. Sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır, kaynak gösterilmeden izinsiz yazılarımız yayınlanamaz. Sivashaberler.com güncel yaşam haberleriyle birlikte Sivas şehrinde yaşanan tüm gelişmeleri sunmakta ve hızlıca haberdar olmanızı sağlamaktadır.

Bize Ulaşın :

Telefon : (0346) 221 00 00

WhatsApp : +54 9 375 166-6918

E-posta : sivashaberlercom@gmail.com

Adres : Sularbaşı Mh, Atatürk Cd. Cumhuriyet Meydanı No:6, 58069 Merkez/Sivas

Sivashaberler.com Türkiye'nin Sivas iline ait yerel haber sitesidir, tarafsız ve doğru habercilik anlayışıyla Sivas Haberleri hizmeti vermektedir. İHA Abonesidir.

Google Play Apple Store