• DOLAR
  5,9675
  %0,44
 • EURO
  6,5672
  %0,27
 • ALTIN
  301,33
  %0,54
 • BIST
  7,7673
  %0,40
Yılan Kartalı boğmaya çalıştı

Yılan Kartalı boğmaya çalıştı

İki metre uzunluğundaki bir yılan tarafından boğulmak üzere olan kartal çevredekilerin yardımı ile son anda boğulmaktan kurtuldu.

YILAN KARTALI BOĞMAYA ÇALIŞTI

Sivas’ın İmranlı ilçesinde kırsal bir alanda meydana gelen olayda bir kartal yılan tarafından boğulmak üzereyken köylüler tarafından kurtarıldı. Kırsalda köylülerin çalıştığı alanlara yakın bir yerde bir kartal 2 metre uzunluğunda bir yılan tarafından yakalandı. Kartal yılan tarafından boğulmak üzereyken köylüler tarafından fark edildi. Köylülerin müdahalesi ile kartal yılandan kurtarıldı. Kartal uçup giderken yılan köylüler tarafından öldürüldü. Bu anlar cep telefonu ile kaydedilerek sosyal medyada paylaşıldı.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir