Yiğidolar Batumi müsabakası hazırlıklarına devam ediyor

Yiğidolar Batumi müsabakası hazırlıklarına devam ediyor
19:36 - Ağustos 8 2021 Pazar

Kırmızı-beyazlılar Sivas’ta devam eden antrenman çalışmalarını bugün yaptığı tek antrenmanla tamamlayarak Dinamo Batumi müsabakası için hazırlıklarına devam etti.

Lig’i başarılı bir şekilde tamamlayarak UEFA Avrupa Konferans Ligi müsabakalarına devam eden yiğidolar ilk maçta 2-1 mağlup ettiği Dinamo Batumi ile 12 Ağustos’ta rövanş mücadelesi için karşı karşıya gelecek. Bugün yapılan tek antrenmanda takımı rövanş karşılaşması için hazırlamaya çalışan Rıza Hoca ve yardımcıları oyunculara genel olarak top kapma, pas ve pres çalışmaları yaptırdı. İdmanın son bölümünde çift kale maç yapan yiğidolarda genel olarak motivasyonun da üst düzeyde olduğu görüldü. Bugün yapılan antrenmanın sürpriz konuğu ise komedi filmleri ile tanınan Şafak Sezer oldu.

Öte yandan kırmızı-beyazlıların Dinamo Batumi ile oynayacağı maçın hakeminin İspanyol Ricardo de Burgos olacağı açıklandı. Batumi maçının biletlerinin ise 10 Ağustos Salı günü satışa çıkacağı ve kale arkası tribünün 25 TL, maraton tribünün 50 TL, VIP tribünün 70 TL ve kadın tribünün 40 TL olduğu duyuruldu.

Yorumlar (0)
Yorumlar E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi