• DOLAR
  5,7838
  %-0,09
 • EURO
  6,4654
  %0,24
 • ALTIN
  273,26
  %-0,12
 • BIST
  7,7961
  %2,13
Benim Kulübüm Yeşilay projesi için çalışma yapıldı

Benim Kulübüm Yeşilay projesi için çalışma yapıldı

Yeşilay Derneği tarafından hazırlanan Benim Kulübüm Yeşilay adlı proje için Sivas Şubesi tarafından düzenlenen etkinlikte ilköğretim öğrencilerine yönelik eğitim programı düzenlendi.

Benim Kulübüm Yeşilay adlı proje kapsamında Sivas merkezde bulunan Gaziosmanpaşa İlkokulu 3. ve 4. Sınıf öğrencilerinin katıldığı bir etkinlik düzenlendi. Etkinlikte öğrencilere tütün, alkol, kumar ve teknoloji bağımlılığının zararları hakkında bilgilendirme yapıldı. Yapılan etkinlikler ve bilgilendirme hakkında konuşan Yeşilay Derneği Sivas Şubesi Başkanı Bülent Akın, bu bilgilendirmelerin ilk olarak 150 öğrenciye yapıldığını, bilgilendirmeyi Yeşilay Sivas Şubemizin Kadın Kolları Başkanı Uzman Klinik Psikolog Özlem Meran’ın öncülüğünde yaptıklarını söyledi. Etkinlikte daha önce eğitim verdikleri ve dernek üyesi olan 10 üniversite öğrencisinin de görev aldığı söylendi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir