• DOLAR
  5,8914
  %0,59
 • EURO
  6,5392
  %0,15
 • ALTIN
  295,03
  %0,83
 • BIST
  7,6755
  %0,14
Yerli otomobil sürüş videosuyla karşınızda

Yerli otomobil sürüş videosuyla karşınızda

Geçtiğimiz günlerde brandalı bir halde kamuoyuna sunulan yerli otomobil ile ilgili bugün bir sürüş videosu yayınlandı.

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu isimli yerli otomobili üreten grup tarafından resmi twitter adresinden paylaşılan kısa videoda otomobilin brandayla kaplı bir şekilde İstanbul sokaklarında gezdiği görüldü. Tasarımı hala herkeste merak uyandıran yerli otomobilin görüntüsü ise gizemini korudu.

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu yayınladığı bu videoda “Yeniliğe Yolculuk” ve “Türkiye’nin Otomobili” tarzında etiketler de kullandı. Yerli otomobille ilgili vatandaşlar binlerce olumlu yorum yaparak arabanın tanıtımının yapılacağı günü sabırsızlıkla beklediklerini söyledi.

VİDEO :

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir