• DOLAR
  5,8143
  %0,03
 • EURO
  6,4736
  %0,15
 • ALTIN
  275,74
  %-0,08
 • BIST
  7,7866
  %0,35
Yeni teşviklerin anlatıldığı toplantı yapıldı

Yeni teşviklerin anlatıldığı toplantı yapıldı

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) tarafından Sivas’ta bulunan sanayicilerin teşviklerden en üst düzeyde yararlanmasını sağlamak amacıyla ‘Teşvik Yasası ve Yeni Uygulamalar’ adlı program düzenledi.

“Teşvik Yasası ve Yeni Uygulamalar” programı STSO konferans salonunda gerçekleşti. Programa Sivas Valisi Salih Ayhan olmak üzere bir çok isim katıldı. Programın açılış konuşmasını  STSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eken yaptı. Eken, Teşvikle ilgili Sivas Valisi ve Belediye başkanıyla sürekli istişare yaptıklarını belirtti. Ayrıca Eken,  Cumhurbaşkanımızın Demirağ Organize Sanayi Bölgesine özel teşvik verilmesini müjdelediğini belirterek,  mevcut organize sanayi bölgesinin de çok önemli olduğunu dile getirdi. Program, soru-cevap etkinliği yapıldıktan sonra Teşvik Uygulama ve Yabancı Sermaye Genel Müdürü Mehmet Yurdal Şahin’e plaket verilmesinin ardından son buldu.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir