• DOLAR
  5,7678
  %0,52
 • EURO
  6,3514
  %0,50
 • ALTIN
  272,26
  %0,79
 • BIST
  104.064
  %-0,73
Yeni Öğretmenlerin İlk Dersi Kütüphanede

Yeni Öğretmenlerin İlk Dersi Kütüphanede

Sivas’ın Gemerek ilçesinde Milli Eğitim Müdürlüğüne atamaları gerçekleşen 35 öğretmen için düzenlenen ilk hizmet içi eğitimlerine kütüphanede başlandı.

Yeni Öğretmenlerin İlk Dersi Kütüphanede

İlk hizmet içi eğitimlerini Gemerek İlçe Halk Kütüphanesinde alacak olan 35 öğretmen, burada bir de kütüphaneye üye oldular. Aynı zamanda yazar ve şair olan öğretmen Kenan Çarboğa başkanlığında gerçekleştirilen hizmet içi eğitimlerinde öğretmenler kitap okudular, kütüphaneden ödünç kitap aldılar. Konuyla ilgili açıklama yapan öğretmen Kenan Çarboğa, öğretmenlerin kütüphaneyi bilmelerini ve burada bilginin kaynağı olduğunu hatırlatmak için ilk eğitimlerini burada yaptıklarını söyledi. Kenan Çarboğa dersi Dilaver Cebeciye ait “Sitare” şiirini okuyarak sonlandırdı.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir