• DOLAR
  5,7497
  %-0,01
 • EURO
  6,3940
  %0,05
 • ALTIN
  272,95
  %0,03
 • BIST
  7,5749
  %0,01
Yaşar Doğu Erkek Öğrenci Yurdu yeni yerinde

Yaşar Doğu Erkek Öğrenci Yurdu yeni yerinde

İhlas Vakfına bağlı Yaşar Doğu Erkek Öğrenci Yurdu, yeni binasında hizmete girdi.

Atakum ilçesi Körfez Mahallesi 5082 Sokak’taki İhlas Vakfına ait yeni binaya taşınan Yaşar Doğu Erkek Öğrenci Yurdu, öğrenci kayıtlarına başladı. Yurt Müdürü Ahmet Karaca, yurdun üniversite öğrencileri için birçok açıdan avantajlı olduğunu söyledi.

Yurt hakkında bilgi veren Karaca, “Yurdumuz Samsun’un Atakum ilçesi Körfez Mahallesi’nde bulunmakta olup üniversiteye sadece 2 km uzaklıktadır. Tramvay, otobüs ve minibüs ile üniversiteye ulaşım sağlanabilmektedir. Sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeği olmak üzere yurdumuzda 3 öğün ücretsiz yemek verilmektedir. Yurdumuzda öğrencilerimiz 24 saat sıcak sudan faydalanabilmektedir. Merkezi ısıtma sistemi sayesinde yurdumuz soğuk günlerde gün boyu sıcak tutulmaktadır. Yurdumuz çok katlı olduğundan üst katlara ulaşım için iki asansör bulunmaktadır. Bulunduğu konum sayesinde yurdumuzda deniz manzaralı odalar bulunmaktadır. Öğrencilerimizin çay içebilecekleri, dinlenebilecekleri, gazete-dergi okuyabilecekleri salonumuz yurdumuzda mevcuttur. Öğrencilerimiz her alanda faydalanabilecekleri geniş kütüphanemiz yurdumuzda bulunmaktadır. Öğrencilerimizin internete girebilmesi için yurdumuzda kablosuz internet bulunmaktadır. Yurdumuz 140 öğrenci kapasiteli olup odalar geniş ve ferahtır. 25 yıllık deneyim ve beş yıldızlı yeni yurdumuz ile üniversite öğrencilerimize hizmet vermekteyiz” dedi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir