• DOLAR
  5,8147
  %0,44
 • EURO
  6,4658
  %0,25
 • ALTIN
  276,05
  %0,90
 • BIST
  7,7627
  %1,70
Sivas Ulaş’ta Tandır evinde yangın çıktı

Sivas Ulaş’ta Tandır evinde yangın çıktı

Sivas’ın Ulaş ilçesinde bulunan bir tandır evinde yangın çıktı. Tandır evinde başlayan yangın kısa sürede içinde başka bir eve sıçradı. İtfaiye ekipleri tarafından yangın güçlükle kontrol altına alındı.

Alınan bilgiye göre olay Sivas’ın Ulaş ilçesinde meydana gelen yangın ilçe merkezinde N.B. adlı vatandaşın tandır pişirdiği sırada tandır ateşinin kontrolden çıkması ile çıktı. Tandır evinde çıkan yangın büyüyerek A.T.K. isimli şahsın evine de sıçradı. Yangın, çağrılan Yangın Ulaş Belediyesi İtfaiye ekiplerinin müdahalesi ile güçlükle kontrol altına alındı. Yangın maddi hasar meydana geldi. Yangının çıkışı ile ilgili inceleme başlatıldı.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir