• DOLAR
  5,9247
  %-0,17
 • EURO
  6,5709
  %-0,16
 • ALTIN
  296,40
  %-0,34
 • BIST
  7,7791
  %0,46
Yahudi yerleşimciler Filistinlilerin evini bastı

Yahudi yerleşimciler Filistinlilerin evini bastı

Yahudi yerleşimlerin düzenlediği baskında 5 Filistinlin yaralandığı bilgisine ulaşıldı. Batı Şeria’daki El Halil kentinde meydana gelen baskında biri bebek olmak üzere toplamda 5 Filistinin yaralandığı belirtildi.

İsrail askerlerinin koruması altında bulunan yüzlerce Yahudi El Halil şehrine baskın yaptı. Bir eve saldıran yerleşimciler buradaki biri çocuk olmak üzere toplam 5 kişiyi de yaradı.

İsrail askerleri Yahudi yerleşimcileri korumak amacıyla iki yönlü olarak yolları ulaşıma kapattıkları bildirilirken; Halilurrahman Camii’de ise Müslümanların namaz kılmaları engellendi. Bu sırada Yahudi yerleşimcilerin pek çok Filistinlinin evini basarak; çok sayıda Filistinliyi de dart ettiği açıklandı.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir