• DOLAR
  5,7678
  %0,52
 • EURO
  6,3514
  %0,50
 • ALTIN
  272,26
  %0,79
 • BIST
  104.064
  %-0,73
WhatsApp grup üyelerine kapatma tuşu geliyor

WhatsApp grup üyelerine kapatma tuşu geliyor

WhatsApp ardı ardına yeni hayata geçirdiği uygulamalarla adından söz ettiriyor. Şimdi de ‘’kapatma’’ seçeneğini devreye sokan WhatsApp; kullanıcılarının işine yarayacak olan yeniliklerine imzasını atıyor.

WhatsApp grup üyelerine kapatma tuşu geliyor

WhatsApp kullanıcıları bu yeni uygulama sayesinde istemedikleri gruplara kendiliğinden katılmayacak. Yani kullanıcıdan habersiz bir şekilde WhatsApp kullanıcılarının yeni gruplara üye olmasının önüne geçilecek. Bu kapsamda WhatsApp kullanıcılar kendilerine sunulan seçenekleri takip ederek; yeni gruplara katılım konusunda seçenekleri değerlendirecek.

Whatsapp gruplara eklenmeyi kapatma özelliği bu uygulamayı tercih eden çok sayıda kullanıcıyı memnu edeceğe benziyor. Böylece Whatsapp kullanıcıları kendilerinden habersiz yeni gruplara eklenilmesinin de önüne geçmiş olacak. Alakasız kullanıcıların açmış olduğu gruplara onaysız bir şekilde üye olunması; konusunda WhatsApp kullanıcılarının istekleri doğrultusunda bu yeni uygulamaya imza atıldığı belirtiliyor.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir