• DOLAR
  5,8951
  %-0,37
 • EURO
  6,5318
  %0,02
 • ALTIN
  282,42
  %0,24
 • BIST
  94.137
  %-1,18
Vergi Rekortmenine Öğrenciler Ödül Verdi

Vergi Rekortmenine Öğrenciler Ödül Verdi

Vergi vermenin önemine dair vurgu yapmak isteyen ve bu konuya dikkat çekmek isteye öğrenciler, vergi rekortmenine ‘’Teşekkür Belgesi’’ verdiler.

Sivas’ın Şarkışla ilçesindeki öğrenciler, ilçelerindeki vergi rekortmenlerine ‘’Teşekkür Belgesi’’ verdiler.

Şeyh Edebali Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, güzel bir etkinliğe imza attılar. Vergi Haftası dolayısıyla, verginin önemine dikkat çekmek isteyen öğrenciler, Şarkışla ilçesinde vergi rekortmeni olanlara ‘’Teşekkür Belgesi’’ verdiler. Vergi konusunda duyarlılık oluşturmak isteyen öğrenciler, Vergi Haftasından dolayı birtakım etkinliklere imza attılar. Bu hedef doğrultusunda öğretmenlerinin de nezaretinde çalışma yürüten öğrencileri broşürler de hazırladı. Hazırlamış oldukları broşürleri ilçe halkına dağıtan öğrenciler, ilçedeki vergi dairesini de ziyaret ettiler.

Şarkışla ilçesinde vergi rekortmeni olan Ali İhsan Günbulut’a ‘’Teşekkür Belgesi’’ belgesi veren öğrenciler, Vergi Haftası etkinliklerine devam ettiler.

Yorumlara Kapalıdır

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir