• DOLAR
  5,8949
  %-0,54
 • EURO
  6,5056
  %-0,52
 • ALTIN
  282,76
  %-0,62
 • BIST
  93.981
  %-5,10
Vatandaş Kullandığı Yolun Yapılmasını İstedi

Vatandaş Kullandığı Yolun Yapılmasını İstedi

Ayhan Tırpan adlı vatandaş Sivas’ta Serpincik Köyü ile Serpincik Göleti arasında bulunan ve stabilize olan 400 metrelik yolun dolgu yol yapılmasını istedi. Emekli olduktan sonra kanatlı hayvan yetiştiriciliği yapmaya başlayan Tırpan stabilize yolda çok sıkıntı yaşadıklarını söyledi.

Vatandaş Kullandığı Yolun Yapılmasını İstedi

Serpincik Köyü ile Serpincik Göleti arasında bulunan stabilize yolu kullananların çok sıkıntı yaşadıklarını açıklayan Ayhan Tırpan Sivas Valisi Salih Ayhan’dan bu yolun dolgu yol yapılması için destek istedi.

Bu yolu kendisiyle birlikte bağ evi olan başka vatandaşların da kullandığını fakat kendisinin hayvancılık yaptığını ve bu yoldan eşyaları sırtında taşımak zorunda kaldığını bu sebeple yolun yapılması konusunda bir talebinin bulunduğunu ifade etti.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir