• DOLAR
  5,7760
  %-0,23
 • EURO
  6,4611
  %0,18
 • ALTIN
  272,72
  %-0,32
 • BIST
  7,7985
  %2,16
Vali Ayhan’a öğretmenler günü sürprizi

Vali Ayhan’a öğretmenler günü sürprizi

24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Sivas’ta yapılan programda Vali Salih Ayhan; ilkokul öğretmenini sürpriz bir şekilde karşısında görünce duygusal anlar yaşadı.

Öğretmenler Günü programı Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’nde yapıldı. Düzenlenen programa ise Sivas Valisi olan Salih Ayhan’ın yanı sıra Belediye başkanı Hilmi Bilgin, İl Milli Eğitim Müdürü olan Ebubekir Sıddık Savaşçı ile 5. Piyada Eğitim Tugay Komutanı Olan Albay Hakan Tutucu da katıldı.

Öğretmenler Günü programında Vali Salih Ayhan konuşma yaparken Slayt perdesinin üzerine Salih Ayhan’ın ilkokul öğretmeninin görüntülerinin yansıtıldığı görüldü. Vali Ayhan’ın ilkokul öğretmeni olan Emel Uluer, program alanına gelerek; Salih Ayhan’a ilkokul diplomasını verdi. Vali Ayhan ise öğretmenine çiçek taktdim ederken onun elini öptü.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir