• DOLAR
  5,8147
  %0,44
 • EURO
  6,4658
  %0,25
 • ALTIN
  276,05
  %0,90
 • BIST
  7,7627
  %1,70
Vali Ayhan spor alt yapısı konusunda iyiyiz

Vali Ayhan spor alt yapısı konusunda iyiyiz

Sivas Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2023 Projeleri ve Aylık Değerlendirme Toplantısında konuşan Sivas Valisi Salih Ayhan Sivas olarak spor alt yapısının çok iyi olduğunu söyledi.

Sivas Valisi Salih Ayhan Sivas Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün düzenlediği toplantıda yaptığı konuşmada Sivas ili olarak spor alt yapılarının çok iyi olduğu ve çok önemli sporcular yetiştirildiğini bu durumu geleceğe aktarmalarının gerektiğini söyledi.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün düzenlemiş olduğu 2023 Projeleri ve Aylık Değerlendirme Toplantısı’na Gençlik ve Spor İl Müdürü Erdoğan Tunç, Gençlik ve Spor Şube müdürleri, SODES yetkilileri ve antrenörler katılırken toplantıya Sivas Valisi Salih Ayhan başkanlık yaptı.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir