Sivas Haberler

Vali Ayhan Polislerle Maç yaptı

Vali Salih Ayhan ve il Protokolü Türk Polis Teşkilatı’nın 174.Yıl dönümü dolayısıyla halı sahada Polisler ile dostluk maçı yaptı.

Vali Ayhan Polislerle Maç yaptı
146 Okundu
12 Nisan 2019 - 11:49

Vali Salih Ayhan ve il Protokolü Türk Polis Teşkilatı’nın 174.Yıl dönümü dolayısıyla halı sahada Polisler ile dostluk maçı yaptı.

Maç içerisinde Sivas Valisi Salih Ayhan, 5. Piyade Er Eğitim ve Tugay Komutanı Tuğgeneral Ömer Ertuğrul Erbakan, Sivas AFAD il Müdürü Nazif Ekinci, İl Özel İdaresi Genel Sekteri Mehmet Nebi Kaya ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Harun Tan yer almıştır. Renkli görüntülere sahte olan maç, çekişmeli geçse bile sonunda kazanan dostluk oldu.

Cenk Akarsu

İletişim: cenkakarsu@sivashaberler.com
Sivas Haberler Editörü aynı zamanda yazarlık yapmaktadır.
Cenk Akarsu

Türkiye'nin Sivas iline ait günlük yaşanan son dakika gelişmelerini Sivashaberler.com sitesinden takip edebilirsiniz. Sivas Haberler sitesindeki içerikler izinsiz kullanılamaz, kullanıldığı taktirde kullanılan yazının linkinin paylaşılması zorunludur. Sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır, kaynak gösterilmeden izinsiz yazılarımız yayınlanamaz. Sivashaberler.com güncel yaşam haberleriyle birlikte Sivas şehrinde yaşanan tüm gelişmeleri sunmakta ve hızlıca haberdar olmanızı sağlamaktadır.

Bize Ulaşın :

Telefon : (0346) 221 00 00

WhatsApp : +54 9 375 166-6918

E-posta : sivashaberlercom@gmail.com

Adres : Sularbaşı Mh, Atatürk Cd. Cumhuriyet Meydanı No:6, 58069 Merkez/Sivas

Sivashaberler.com Türkiye'nin Sivas iline ait yerel haber sitesidir, tarafsız ve doğru habercilik anlayışıyla Sivas Haberleri hizmeti vermektedir. İHA Abonesidir.

Google Play Apple Store