Sivas Haberler

Vali Ayhan öğrencilerle maç yaptı

Sivas Valisi Salih Ayhan, okul ziyareti sırasında ceketini çıkararak voleybol oynayan öğrencilerle birlikte maç yaptı.

Vali Ayhan öğrencilerle maç yaptı
128 Okundu
14 Mart 2019 - 13:33

Sivas Valisi Salih Ayhan, okul ziyareti sırasında ceketini çıkararak voleybol oynayan öğrencilerle birlikte maç yaptı.

Vali Salih Ayhan, Valilik tarafından hazırlanan ve hayata geçirilen ‘Spor Sivas Projesini’ yerinde gözlemlemek için Sivas Lisesi ve Kongre Anadolu Lisesini ziyaret gerçekleştirdi. Yaptığı ziyaret sırasında öğrencilerin; masa tenisi, hentbol, voleybol ve basketbol oynadığını görünce kendisi de ceketini çıkartıp öğrencilerin arasına girdi. Başarılı atışlarıyla dikkatleri üzerine çeken Ayhan, uzun süre öğrencilerle maç yaptı. Öğrencilerin de vali ile yaptıkları bu müsabakadan memnun oldukları görüldü. Ayhan, yapılan voleybol maçı sonrası takım arkadaşlarını ve rakip öğrencileri tebrik etti.

Cenk Akarsu

İletişim: cenkakarsu@sivashaberler.com
Sivas Haberler Editörü aynı zamanda yazarlık yapmaktadır.
Cenk Akarsu

Son Gönderiler Cenk Akarsu (Tümü)

Türkiye'nin Sivas iline ait günlük yaşanan son dakika gelişmelerini Sivashaberler.com sitesinden takip edebilirsiniz. Sivas Haberler sitesindeki içerikler izinsiz kullanılamaz, kullanıldığı taktirde kullanılan yazının linkinin paylaşılması zorunludur. Sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır, kaynak gösterilmeden izinsiz yazılarımız yayınlanamaz. Sivashaberler.com güncel yaşam haberleriyle birlikte Sivas şehrinde yaşanan tüm gelişmeleri sunmakta ve hızlıca haberdar olmanızı sağlamaktadır.

Bize Ulaşın :

Telefon : (0346) 221 00 00

WhatsApp : +54 9 375 166-6918

E-posta : sivashaberlercom@gmail.com

Adres : Sularbaşı Mh, Atatürk Cd. Cumhuriyet Meydanı No:6, 58069 Merkez/Sivas

Sivashaberler.com Türkiye'nin Sivas iline ait yerel haber sitesidir, tarafsız ve doğru habercilik anlayışıyla Sivas Haberleri hizmeti vermektedir. İHA Abonesidir.

Google Play Apple Store