• DOLAR
  5,7477
  %0,51
 • EURO
  6,3537
  %0,54
 • ALTIN
  280,36
  %1,73
 • BIST
  100.237
  %-0,10
Vali Ayhan 15 Temmuz’da halkı meydanlara çağırdı

Vali Ayhan 15 Temmuz’da halkı meydanlara çağırdı

Sivas Valisi Ayhan 15 Temmuz akşamı tüm Sivas halkını meydanlarda toplanmaya ve burada terör örgütlerine ve karanlık güçlere karşı birlik olmaya çağırdı. Ayhan üç yıl önce meydana gelen ve Türk tarihine kara bir gece olarak geçen 15 Temmuz gecesinde milletin bir araya gelerek bu olaya karşı çıktığını söyledi.

SİVAS VALİSİ 15 TEMMUZ GECESİ HALKI MEYDANLARA ÇAĞIRDI

15 Temmuzu unutmadıklarını ve unutmayacaklarını belirten Salih Ayhan 14 Temmuz akşamı şehit aileleri ile bir araya geleceklerini, 15 Temmuz’da ise mevlid okutup şehitlikleri ziyaret edeceklerini söyledi. Vali Ayhan, o gece tüm Sivas halkını birlik ve beraberlik yürüyüşü için meydanlarda beklediğini ifade etti.

VİDEO :

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir