• DOLAR
  5,9501
  %0,12
 • EURO
  6,5636
  %0,15
 • ALTIN
  302,12
  %0,60
 • BIST
  7,7725
  %0,01
86 Yaşındaki öğretmeni öğrencileri unutmadı

86 Yaşındaki öğretmeni öğrencileri unutmadı

86 yaşındaki Necati Öğretmeni, öğrencileri öğretmenler gününde unutmadı. Uzunca yıllar Sivas Lisesi’nde görev yapan Necati Levent’i 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde öğrencileri unutmadı.

Tarihi Sivas Lisesi’nde uzunca yıllar öğretmen olarak görev yapan ve daha sonra emekli olan Necati Levent’in öğrencileri öğretmenlerini evinde ziyaret ettiler. Öğretmenler Günü münasebetiyle öğretmenlerini ziyaret eden öğrencileri; eski günleri hatırladılar.

Necati Öğretmenle birlikte eski günleri yad eden öğrencileri; onunla görüntülü telefon görüşmesi de yaptılar. Tam olarak 56 yıl boyunca öğretmenlik vazifesini layıkıyla sürdüren Necati Öğretmen; geçen bu süre içerisinde yaklaşık olarak 25. Öğrenciyi okutmuş oldu.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir