Sivas Haberler

Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti

Ünlü Sanatçı Dilber Ay, geçirdiği kalp krizi nedeniyle vefat etti.

Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti
238 Okundu
30 Nisan 2019 - 0:21

Ünlü Sanatçı Dilber Ay, geçirdiği kalp krizi nedeniyle vefat etti.

Düzce’de oturan Dilber Ay, geçtiğimiz günlerde akrabalarını ziyaret için Ankara’ya gittiği öğrenildi. Ayaklarında aniden gelişen şişlikler nedeniyle Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan ünlü sanatçı, geçirdiği kalp krizi sonrası vefat etti. Dilber Ay’ın cenazesinin Düzce’de toprağa verileceği bilgisi öğrenildi.

Cenk Akarsu

İletişim: cenkakarsu@sivashaberler.com
Sivas Haberler Editörü aynı zamanda yazarlık yapmaktadır.
Cenk Akarsu

Türkiye'nin Sivas iline ait günlük yaşanan son dakika gelişmelerini Sivashaberler.com sitesinden takip edebilirsiniz. Sivas Haberler sitesindeki içerikler izinsiz kullanılamaz, kullanıldığı taktirde kullanılan yazının linkinin paylaşılması zorunludur. Sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır, kaynak gösterilmeden izinsiz yazılarımız yayınlanamaz. Sivashaberler.com güncel yaşam haberleriyle birlikte Sivas şehrinde yaşanan tüm gelişmeleri sunmakta ve hızlıca haberdar olmanızı sağlamaktadır.

Bize Ulaşın :

Telefon : (0346) 221 00 00

WhatsApp : +54 9 375 166-6918

E-posta : sivashaberlercom@gmail.com

Adres : Sularbaşı Mh, Atatürk Cd. Cumhuriyet Meydanı No:6, 58069 Merkez/Sivas

Sivashaberler.com Türkiye'nin Sivas iline ait yerel haber sitesidir, tarafsız ve doğru habercilik anlayışıyla Sivas Haberleri hizmeti vermektedir. İHA Abonesidir.

Google Play Apple Store