• DOLAR
  5,7635
  % -0,11
 • EURO
  6,4297
  % 0,47
 • ALTIN
  282,9559
  % 1,81
 • BIST
  97.149
  % 1,84
Üniversiteler Arası Judo Müsabakaları Kazananları

Üniversiteler Arası Judo Müsabakaları Kazananları

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen ve çok sayıda üniversiteden sporcuların yer aldığı müsabakalar çekişmeli anlar yaşandı.

Sivas Cumhuriyet Üniversitesini temsilen müsabakalara katılan Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Öğretmenlik Bölümü 2.sınıf öğrencisi Nurdan Almalı, 63 kiloda yapılan müsabakada Türkiye ikincisi olarak Gümüş madalya kazandı.

Sivas’a gümüş madalya ile dönen Almalı açıklama yaparak, “Bu benim ve üniversitem için oldukça gurur verici bir durum. Bizlerden desteğini esirgemeyen Rektörümüze ve yönetimimize teşekkür ediyorum. Bundan sonra da başarımız artacak devam edecek.”diye konuştu.

Yorumlara Kapalıdır

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir