• DOLAR
  5,7385
  %0,07
 • EURO
  6,3949
  %0,18
 • ALTIN
  275,42
  %0,12
 • BIST
  99.785
  %1,94
Ulaş’ta Muhtarlar Toplantısı Yapıldı

Ulaş’ta Muhtarlar Toplantısı Yapıldı

Sivas’ın Ulaş ilçesinde düzenli olarak yapılan muhtarlar toplantısı yapıldı. Toplantı Ulaş Kaymakam Vekili Halil Dalak başkanlığında Kaymakamlık toplantı salonunda yapıldı. Toplantıya Ulaş ilçesinde bulunan mahallelerin ve köylerin muhtarları katıldı.

Ulaş Kaymakam Vekili Halil Dalak başkanlığında yapılan olağan muhtarlar toplantısında son dönemde yapılan çalışmalar hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu. Muhtarlar toplantısında aynı zamanda 31 Mart yerel seçimleri de gündem yapıldı. Yapılacak olan seçimlerin ilçede huzur içinde geçmesi için gereken konular hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.

Yorumlara Kapalıdır

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir