Sivas Haberler

Ulaş’ta Muhtarlar Toplantısı Yapıldı

Sivas’ın Ulaş ilçesinde olağan muhtarlar toplantısı Ulaş Kaymakam Vekili Halil Dalak yapıldı.

Ulaş’ta Muhtarlar Toplantısı Yapıldı
92 Okundu
23 Şubat 2019 - 15:37

Sivas’ın Ulaş ilçesinde düzenli olarak yapılan muhtarlar toplantısı yapıldı. Toplantı Ulaş Kaymakam Vekili Halil Dalak başkanlığında Kaymakamlık toplantı salonunda yapıldı. Toplantıya Ulaş ilçesinde bulunan mahallelerin ve köylerin muhtarları katıldı.

Ulaş Kaymakam Vekili Halil Dalak başkanlığında yapılan olağan muhtarlar toplantısında son dönemde yapılan çalışmalar hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu. Muhtarlar toplantısında aynı zamanda 31 Mart yerel seçimleri de gündem yapıldı. Yapılacak olan seçimlerin ilçede huzur içinde geçmesi için gereken konular hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.

Türkiye'nin Sivas iline ait günlük yaşanan son dakika gelişmelerini Sivashaberler.com sitesinden takip edebilirsiniz. Sivas Haberler sitesindeki içerikler izinsiz kullanılamaz, kullanıldığı taktirde kullanılan yazının linkinin paylaşılması zorunludur. Sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır, kaynak gösterilmeden izinsiz yazılarımız yayınlanamaz. Sivashaberler.com güncel yaşam haberleriyle birlikte Sivas şehrinde yaşanan tüm gelişmeleri sunmakta ve hızlıca haberdar olmanızı sağlamaktadır.

Bize Ulaşın :

Telefon : (0346) 221 00 00

WhatsApp : +54 9 375 166-6918

E-posta : sivashaberlercom@gmail.com

Adres : Sularbaşı Mh, Atatürk Cd. Cumhuriyet Meydanı No:6, 58069 Merkez/Sivas

Sivashaberler.com Türkiye'nin Sivas iline ait yerel haber sitesidir, tarafsız ve doğru habercilik anlayışıyla Sivas Haberleri hizmeti vermektedir. İHA Abonesidir.

Google Play Apple Store