• DOLAR
  5,6892
  %-0,14
 • EURO
  6,3115
  %0,03
 • ALTIN
  268,77
  %-0,39
 • BIST
  106.788
  %0,00
Ulaş’ta 1.234 öğrenciye ücretsiz ders kitapları dağıtıldı

Ulaş’ta 1.234 öğrenciye ücretsiz ders kitapları dağıtıldı

Yeni eğitim-öğretim yılının başlaması ile Sivas’ın Ulaş ilçesinde öğrencilere ders kitapları ve çalışma kitapları dağıtıldı.

Ulaş’ta 1234 öğrenciye ücretsiz ders kitapları dağıtıldı

2019-2020 yılı eğitim-öğretim yılının başlaması ile Ulaş’ta Ulaş İlkokul’unda tören yapıldı. Törende konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mücahit Gül Ulaş’ta eğitim gören tüm öğrencilere ders kitaplarının ve çalışma kitaplarının dağıtımını yaptıklarını söyledi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mücahit Gül Ulaş’ta eğitimin kalitesini arttırmak için çaba gösterdiklerini ifade etti. Ayrıca geçen yıllarda olduğu gibi LGS’ye girecek olan öğrenciler için de özel çalışmalarının devam edeceğini söyledi. Yapılan törene okul müdür ve müdür yardımcıları ile öğrenciler ve veliler katıldı.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir