• DOLAR
  5,8951
  %-0,37
 • EURO
  6,5318
  %0,02
 • ALTIN
  282,42
  %0,24
 • BIST
  94.137
  %-1,18
Ulaş İlçesinde Aranan Şahsın Cenazesine Ulaşıldı

Ulaş İlçesinde Aranan Şahsın Cenazesine Ulaşıldı

Sivas – Ulaş ilçesinde geçtiğimiz gün itibariyle kaybolan bir kişi ölü olarak bulundu. Yakınları tarafından aranılan 80 yaşındaki Seyfullah Uğurlu’nun cansız bedenine ulaşıldı.

Geçtiğimiz günlerde kaybolan Seyfullah Uğurlu, ölü bulundu. Sivas’ın Ulaş ilçesinde ikamet adresi bulunan Uğurlu, geçtiğimiz gün taziye ziyareti amacıyla Gürpınar Köyüne gitmek için evinden ayrıldı. Ancak akşam olmasına rağmen evine geri dönmeyen Seyfullah Uğurlu için yakınları arama çalışmaları başlattı. Polise durum hakkında haber verilmesinden sonra ise arama çalışmaları yoğunlaştırıldı. Yoğun arama çalışmaları neticesinde Uğurlunun cenazesine; Yağdonduran Mevkiinde ulaşıldı. Seyfullah Uğurlu’nun ölüm nedeninin ne olduğu yapılacak olan otopsi sonrasında belirlenecek.

Yorumlara Kapalıdır

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir