• DOLAR
  5,7971
  %-0,49
 • EURO
  6,4953
  %0,11
 • ALTIN
  277,84
  %-0,57
 • BIST
  98.415
  %3,71
Ulaş gölü tabiatseverleri bekliyor

Ulaş gölü tabiatseverleri bekliyor

Sivas’ın Ulaş ilçesinde ilçe merkezinde bulunan Ulaş gölü kendine özgü güzelliği ile tabiat sevenleri bu güzellikleri görmeleri için bekliyor.

Turizm sektörüyle ilgili çalışma yapan Kemal Arslan, yaptığı açıklamada, bahar mevsiminin gelmesi ve havaların ısınmasıyla birlikte Ulaş gölünün kendine özgü güzelliklerinin ortaya çıkmaya başladığını belirtip, insanların bu doğal ortama gelerek piknik yapıp dinlenmelerini ve eğlenmelerini tavsiye ediyoruz dedi. Açıklamalarında burada bulunan kuş türlerine de değinen Arslan, Ulaş gölünün barındırdığı kuş türleri ile kuş gözlemciliği açısından da önemli bir yere sahip olduğunu ifade etti.

Yorumlara Kapalıdır

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir