• DOLAR
  5,7971
  %-0,49
 • EURO
  6,4953
  %0,11
 • ALTIN
  277,84
  %-0,57
 • BIST
  98.415
  %3,71
Ucuzlayan yumurta vatandaşı sevindirdi

Ucuzlayan yumurta vatandaşı sevindirdi

Oldukça yüksek olan fiyatlatın düşmesi ile vatandaş yumurtaya yeniden rağbet etti. Bu durum sağlıklı beslenmek isteyenleri de mutlu etti.

UCUZ YUMURTA VATANDAŞI MEMNUN ETTİ

Son günlerde ihracat ile ilgili sıkıntı oluşması sebebiyle yumurta fiyatlarında düşüş gözlendi. Bu durumda kış aylarında kolisi 15-20 TL seviyesinde olan yumurtanın şimdilerde koli fiyatı 5 TL’ye kadar geriledi. Bu durum vatandaşlarda memnuniyet oluşturdu. Yumurtanın dışarıya gönderilmesi konusunda sıkıntılar devam ettiği için fiyatların bir sürede daha bu seviyede devam edeceği düşünülüyor. Vatandaşlar ise bu durumdan duydukları memnuniyeti ifade ederken fiyatların hep bu seviyede kalmasını istediklerini de ifade ettiler.

VİDEO :

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir