• DOLAR
  5,8147
  %0,44
 • EURO
  6,4658
  %0,25
 • ALTIN
  276,05
  %0,90
 • BIST
  7,7627
  %1,70
Tweet atmayanın hesabı 6 ay içinde silinecek

Tweet atmayanın hesabı 6 ay içinde silinecek

Dünyada en çok kullanılan sosyal paylaşım platformlarından biri olan Twitter, aktif olarak kullanılmayan hesapları sileceğini duyurdu. Bu hesapların altı ay ya da daha uzun süre aktif olarak kullanılmamış olması gerekiyor.

Twiter hesabına giriş yapan ancak tweet atmayan kullanıcıların da hesapları silinecek. Şirket tarafından açıklanan bu operasyonun 11 Aralık’ta gerçekleştirileceği belirtildi. Silinmesi planlanan hesaplara bu konu ile ilgili e-Posta aracılığıyla bilgilendirme yapıldı.

Twitter’ın ilk defa gerçekleştireceği aktif olmayan hesaplara yönelik bu uygulamasında, platformun kullanıcı sayısını etkilemeyeceği belirtildi. Twitter, aktif kullanıcı sayısını belirlerken her gün en az bir kere sisteme giriş yapan kullanıcıları hesaplayarak bu sayıyı belirliyor. Şirket tarafından kesin bir rakam paylaşılmasa da bu operasyon ile birlikte milyonlarca hesabın aktif olmadığı için silinmesi bekleniyor.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir