• DOLAR
  5,7971
  %-0,49
 • EURO
  6,4953
  %0,11
 • ALTIN
  277,84
  %-0,57
 • BIST
  98.415
  %3,71
Türkiye Halter Şampiyonası Sivas’ta düzenleniyor

Türkiye Halter Şampiyonası Sivas’ta düzenleniyor

Sivas Kongresi’nin 100. yılı etkinlikleri arasında bu yıl Sivas’ta Türkiye Halter Şampiyonası düzenleniyor. Şampiyonada yapılması planlana ilk müsabakalar Sivas 4 Eylül Spor Salonu’nda yapılmaya başlandı.  Şampiyona Türkiye genelinden 400 sporcunun katılımı ile gerçekleştiriliyor. Türkiye Halter Şampiyonası’ndaki müsabakalar Sivas’ta 14 Temmuz tarihine kadar devam edecek.

TÜRKİYE HALTER ŞAMPİYONASI SİVAS’TA BAŞLADI

Sivas Kongresi’nin 100. yılı dolayısıyla bu yıl Sivas’ta yapılan Türkiye Halter Şampiyonası’na katılan sporcular, bu organizasyonun Sivas’ta düzenlenmesinden ve bu şehirde olmaktan memnun olduklarını dile getirdiler.

VİDEO :

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir