• DOLAR
  5,8856
  %0,02
 • EURO
  6,5263
  %0,11
 • ALTIN
  281,71
  %-0,08
 • BIST
  94.137
  %-1,18
Traktör arkasında köpekleri sürükledi, Vali Ayhan harekete geçti !

Traktör arkasında köpekleri sürükledi, Vali Ayhan harekete geçti !

Sivas’ın Kangal ilçesinde traktörün arkasına bağladığı köpekleri uzun süre yolda sürükleyen kişinin görüntülerinin sosyal medyada yer alamsının ardında bu kişiye tepkiler artarak devam ediyor.

TRAKTÖRÜN ARKASINA BAĞLADIĞI KÖPEKLERİ UZUN SÜRE SÜRÜKLEDİ

Sivas’ın Kangal ilçesinde yaşayan bir kişi traktörünün arkasına iki kangal köpeği uzun süre yolda sürükledi. Bu olayın görüntülerinin sosyal medyada paylaşılmasının ardından Sivas Valisi Salih Ayhan bir açıklamada bulundu. Vali Ayhan bu kişi ile ilgili olarak harekete geçildiğini ve bu kişinin hayvanlara karşı kötü davranışından dolayı cezasız kalmayacağını belirtti.

Olay Sivas’ın Kangal ilçesi Çetinkaya Külekli köyüne yakın bir yerde meydana geldi. Köpeklerin traktörün arkasına bağlanarak çekildiğini gören bir kişinin bu durumu cep telefonu ile kaydederek sosyal medyada paylaşmasının ardında kimliği bilinmeyen kişiye tepkiler yağdı. Olay ile ilgili açıklama yapan Sivas Valisi Salih Ayhan da bu kişi ile ilgili olarak gözaltı işleminin tamamlandığını ve 5199 sayılı Kanun kapsamında hakkında işlem başlatıldığını ifade etti.

VİDEO :

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir