Sivas Haberler

Trafik lambaları yeşilay olarak yandı

Sivas’ta Yeşilay Haftası etkinliklerinde trafik lambaları “yeşil ay” olarak yandı.

Trafik lambaları yeşilay olarak yandı
140 Okundu
28 Şubat 2019 - 20:01

Sivas’ta Yeşilay Haftası etkinliklerinde trafik lambaları “yeşil ay” olarak yandı. Sivas Belediyesi 1-7 Mart Yeşilay Haftası etkinlikleri çerçevesinde sinyalizasyon lambaları üzerinde bulunan araçlara geç anlamına gelen yeşil ışıkta Yeşilay Derneği’nin logosu olan Yeşil ay şeklinde yanmasını sağladı.

Sivas’ta Yeşilay Haftası etkinliklerinde trafik lambalarında yeşil ışık kısmı “yeşil ay” olarak yandı.

1-7 Mart Yeşilay Haftası münasebetiyle trafik lambalarında bulunan ve araçlar için ‘geç’ anlamına gelen yeşil lambalar, Yeşilay Derneği’nin logosu olan Yeşil ay şeklinde yanması sağladı.
Yeşilay Haftası boyunca Sivas’ta bulunan tüm kavşak noktalarında yer alan trafik lambaları yeşil ay şeklinde yanacak.

Türkiye'nin Sivas iline ait günlük yaşanan son dakika gelişmelerini Sivashaberler.com sitesinden takip edebilirsiniz. Sivas Haberler sitesindeki içerikler izinsiz kullanılamaz, kullanıldığı taktirde kullanılan yazının linkinin paylaşılması zorunludur. Sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır, kaynak gösterilmeden izinsiz yazılarımız yayınlanamaz. Sivashaberler.com güncel yaşam haberleriyle birlikte Sivas şehrinde yaşanan tüm gelişmeleri sunmakta ve hızlıca haberdar olmanızı sağlamaktadır.

Bize Ulaşın :

Telefon : (0346) 221 00 00

WhatsApp : +54 9 375 166-6918

E-posta : sivashaberlercom@gmail.com

Adres : Sularbaşı Mh, Atatürk Cd. Cumhuriyet Meydanı No:6, 58069 Merkez/Sivas

Sivashaberler.com Türkiye'nin Sivas iline ait yerel haber sitesidir, tarafsız ve doğru habercilik anlayışıyla Sivas Haberleri hizmeti vermektedir. İHA Abonesidir.

Google Play Apple Store