• DOLAR
  5,7713
  %-0,12
 • EURO
  6,3574
  %-0,11
 • ALTIN
  270,54
  %-0,17
 • BIST
  103.972
  %0,83
Trafik kazasında vefat eden İnci öğretmen unutulmadı

Trafik kazasında vefat eden İnci öğretmen unutulmadı

Sivas’ın Ulaş İlçesinde 7 yıl önce geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitiren öğretmen İnci Kaçan’ı Sivas’taki meslektaşları unutmadı.

İnci Öğretmen Unutulmadı

1 Ekim 2012 tarihinde Ulaş İlkokulunda sınıf öğretmeni iken trafik kazasında geçiren ve bu kazada yaşamını yitiren öğretmen İnci Kaçan anısına son görev yaptığı okulda bir köşe oluşturuldu. Burada açıklama yapan Ulaş İlkokulu Okul Müdürü Mehmet Aydın İnci Kaçan öğretmenle ilgili herkesin olumlu şeyler söylediğini belirterek bu sebeple her yıl onun anısına okulda bir köşe hazırladıklarını ifade etti. Ulaş İlkokulu’nda 10 yıl görev yapan İnci Öğretmenin bu görevi sırasında pek çok başarıya imza attığını bu sebeple öğrencilerin onu tanımasını ve ondan feyz almasını istedikleri için bu köşeyi hazırladıklarını belirten Aydın İnci Öğretmen ve vefat eden tüm öğretmenlere Allah’tan rahmet dilediğini sözlerine ekledi.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir