• DOLAR
  5,7635
  % -0,11
 • EURO
  6,4297
  % 0,47
 • ALTIN
  282,9559
  % 1,81
 • BIST
  97.149
  % 1,84
Trafik Kazalarına Dikkat Çekmek Adına İlginç Koreografi

Trafik Kazalarına Dikkat Çekmek Adına İlginç Koreografi

Trafikte artan denetimler ile trafik kazaları bir nebze olsun azalmaya başladığı bu dönemlerde polislerden ilginç bir koreografi gelerek tepki çekmeyi başardılar. 2017 Yılında 40 kişinin hayatını kaybettiği trafik kazalarında 2018 yılında ise 21 kişi trafik kazasında hayatını kaybetti. Giderek azalan trafik kazalarındaki başarıyı aydınlatmak ve bilgilendirmek için Sivas İl Emniyet Müdürlüğü ilginç bir koreografi hazırlayarak dikkatleri üzerine çekti.

Tarihi kent meydanında sergilenen koreografi de trafik kazalarından kaybeden kişileri temsilen kefen sarılı öğrenciler yere uzanarak, trafik polislerin alana girmesiyle 19 öğrenci ayağa kalkıp trafik güvenliği ile ilgili mesajlar verip kefenlerini üstünden çıkarttılar.

Yorumlara Kapalıdır

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir