• DOLAR
  5,7635
  % -0,11
 • EURO
  6,4297
  % 0,47
 • ALTIN
  282,9559
  % 1,81
 • BIST
  97.149
  % 1,84
TOKİ Konutlarının Hak Sahipleri Belli Oldu

TOKİ Konutlarının Hak Sahipleri Belli Oldu

Suşehri ilçe merkezinde Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından yapılan 460 konuttan, 419 ‘unun hak sahipleri Suşehri Belediyesi konferans salonunda gerçekleştirilen kura çekimi ile belli oldu. Kura çekimine Suşehri Belediye Başkanı Fazlı Yüksel, TOKİ yetkilileri ve ev hayali kuran vatandaşlar yer aldı.

Yöresel mimari konseptli projede yapılan 460 konuttan kura çekimine dahil edilen 272’si 2+1 ve 144’ü ise 3+1 evler, noter huzurunda yapılan kura çekimi ile hak sahipleri belli oldu. Kura çekimine ev sahibi olma hayali ile katılan vatandaşlar ise büyük heyecan ile oradaydı. Kura çekiminde hak sahibi olmayı kazanan vatandaşlar büyük sevinç yaşadı, kura da ismini göremeyen vatandaşların ise üzüntü içerisinde oldukları görüldü.

Yorumlara Kapalıdır

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir