• DOLAR
  5,8890
  %0,55
 • EURO
  6,5329
  %0,05
 • ALTIN
  294,89
  %0,78
 • BIST
  7,6666
  %0,02
Gürün ilçe Müftüsü Hüseyin Bayrak’tan teşekkür ziyareti

Gürün ilçe Müftüsü Hüseyin Bayrak’tan teşekkür ziyareti

Bir süredir yapımı devam eden Gürün İlçe Müftülüğüne Belediye tarafından yapılan destekler sebebiyle İlçe Müftüsü Hüseyin Bayrak, Gürün Belediye Başkanına teşekkürlerini sundu.

Hüseyin Bayrak Gürün Belediye Başkanı Nami Çiftçi’ye makam ziyaretinde bulundu ve desteklerinden dolayı teşekkürlerini iletti. Türk bayrağı motifleriyle işlenmiş güzel bir tabloyu da başkan Nami Çiftçi’ye takdim eden Hüseyin Bayrak, makam ziyareti çıkışında da basın mensuplarına bilgi verdi.

Gürün İlçe Müftülüğünün inşaatı devam eden yeni binasının tamamlanması için Başkan Çiftçi’den büyük destek gördüklerini ifade eden Hüseyin Bayrak, inşaatın tamamlanmasıyla birlikte Gürün ilçesine çok daha iyi bir şekilde hizmetler vereceklerini belirtti. Başkan Naim Çiftçi ise inşaatın yapımında emek harcayan işçilere teşekkür etti.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir