• DOLAR
  5,9448
  %0,15
 • EURO
  6,5556
  %-0,17
 • ALTIN
  300,46
  %0,76
 • BIST
  7,7755
  %-0,22
TBMM Başkanı Şentop Belediye Başkanı Bilgin’den bilgi aldı

TBMM Başkanı Şentop Belediye Başkanı Bilgin’den bilgi aldı

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’i makamında ziyaret ederek belediye çalışmaları hakkında bilgi aldı.

TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop Cumhuriyet Üniversitesi akademik yıl açılışına katılmak üzere Sivas’a geldi. Açılış programından sonra Sivas Belediyesini ziyaret eden Şentop Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ve belediye yönetimi tarafından karşılandı. Şentop, Bilgin’den Sivas belediyesinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Yapılan ziyarette konuşan Bilgin, Sivas halkının kendilerine yüklediği bu sorumluluğun bilincinde olarak bu şehre hizmet ettiklerini söyledi. Mustafa Şentop ise üniversitenin düzenlediği bir programa katılmak üzere Sivas’ta olduğunu söylerken açılan üniversiteler ile bu şehrin çok farklı bir havaya kavuşacağını söyledi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir