• DOLAR
  5,9157
  %-0,19
 • EURO
  6,5224
  %-0,26
 • ALTIN
  284,27
  %-0,09
 • BIST
  95.183
  %1,28
Tavuk ve Horozları için Ev Kiraladı

Tavuk ve Horozları için Ev Kiraladı

Tavuklarını ve horozlarını çok seven Kadir Bektaş; onlara özel ev kiralayarak, bu evi bir kümese dönüştürerek onlara bakıyor.

Sivas Tuzgöl Mahallesi sakini olan Kadir Bektaş; emekli maaşının bir bölümünü tavukları ve horozları için harcıyor. Aylık ortalama 750 TL harcayan Bektaş; kendi evinin bahçesinde baktığı horoz ve tavukların sayısının artması neticesinde onlara özel bir bina kiralayarak; aylık olarak 250 TL ödüyor. Bu tek katlı binada tavuk ve horozlarına bakan Bektaş; bunun kendisine çok iyi geldiğini belirtiyor.

Parkinson hastalığına yakalandığını belirten Bektaş tavuk ve horozlarıyla vakit geçirmesinin kendisine ve dolayısıyla hastalığına iyi geldiğini açıklıyor Sadece tavuk ve horozlara değil kiraladığı evin kapısını güvercinlere ve kedilere de açan Bektaş; hayvanları çok sevdiğini belirtiyor.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir