• DOLAR
  5,9193
  %0,02
 • EURO
  6,5675
  %-0,03
 • ALTIN
  297,44
  %-0,06
 • BIST
  7,6995
  %0,00
Sivas Ulaş’ta taşımalı eğitime 1 gün tatil

Sivas Ulaş’ta taşımalı eğitime 1 gün tatil

Yurt genelinde etkili olan kar yağışları Sivas’ın Ulaş ilçesinde taşımalı eğitim veren okullarda tatil ilan edilmesine sebep oldu.

Ulaş Kaymakamı tarafından alındığı belirtilen kararda taşımalı eğitimin hava şartlarından dolayı icra edilemeyeceği, bu sebeple 29 köyde yapılan taşımali eğitimlerin 7 Ocak Salı günü yapılmayacağı açıklandı.

Okullara 1 gün ara verilmesiyle birlikte köyde zor zaman geçiren çocuklar bir hayli sevindi. Haftanın ilk gününde de okula gitmek için büyük sıkıntılar yaşayan çocuklar Salı gününü evinde dinlenerek geçirecekler. Bu esnada ekiplerin kar küreme araçları ve iş makineleriyle ulaşımı rahatlatmak için önlem alması ve Çarşamba günü ulaşımın yeniden sağlanması amaçlanıyor.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir