• DOLAR
  5,9441
  %-0,00
 • EURO
  6,5510
  %0,01
 • ALTIN
  302,12
  %-0,12
 • BIST
  7,7668
  %0,07
Tarım Fuarında dev Traktöre ilgi büyüktü

Tarım Fuarında dev Traktöre ilgi büyüktü

Sivas’ta düzenlenmeye başlanan 6’ıncı Tarım ve Hayvancılık Fuarında devasa boyutu ve 750 bin liralık fiyatıyla dikkat çeken traktör en çok ilgi görenler arasındaydı.

Sivas Kongresinin 100’üncu yıl dönümü etkinlikleri kapsamında 6’ıncısı düzenlenen Tarım ve Hayvancılık Fuarında sergilenen devasa traktör dikkatleri üzerinde topladı. Fuara gezenler büyüklüğü ile dikkat çeken traktörün önünde fotoğraf çektirdi.

Firma yetkilisi Salih Sevim, traktörün fiyatını 750 bin TL olarak açıklayıp, traktöre üç müşteri çıktığını açıkladı. Sevim,”Traktörde tarımla ilgili yapılabilecek tüm donanımlar mevcuttur. Fuarında ilgi odağı. Arkadaşlar resim çekinmek için geldiler. Fiyatı 750 bin Lira. Normal şartlarda Avrupa da euro ile satılıyor ama biz fuarda Türk Lirasını tercih ediyoruz. Pazarlıkta olduğumuz 3 kişi var, görüşmedeyiz“ dedi.

Devasa traktör ile fotoğraf çekinmek için birbiri ile yarışan vatandaşlar ise traktörün boyutu ile kendilerini etkilediklerini söyledi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir